Možnosti dopravy a platby

 

Všechno zboží máme ve vlastním skladu a je expedováno do 48hodin od objednání.

Česká republika (ČR)


- Doprava zdarma od 1.400kč.

- Obchodní balík České pošty - 69kč - zásilka je doručována běžně následující pracovní den po odeslání a v případě nezastižení adresáta je uložena na poště 7 kalendářních dní. V době vánoc bohužel doručení občas trvá déle.

- Osobní odběr v síti Zásilkovna.cz - 39kč (ČR), 55kč (SR)- zásilka bude připravena k odběru do 3 pracovních dnů. Více informací o odběrných místech naleznete na www.zasilkovna.cz

- Dobírka - při platbě na dobírku bude cena poštovného navýšena o 35kč.

Slovensko (SK)


- Doprava zdarma od 1.400,- Kč (cca. €39)

- GEIS - balík je dodáván běžně do 2 pracovních dní od odeslání kurýrem. Cena dopravy je 120,- Kč (cca. €4,6 - bude účtováno dle aktuálního kurzu).

- Na dobírku zboží na Slovensko nezasíláme. Pro zaslání zboží na Slovensko, je vyžadována platba předem převodem na náš účet v Eurech. Účet máme přímo na území Slovenska ve FIO Banka a.s. - takže provedete běžný převod v rámci Slovenska.

 

Osobní odběr

- osobní odběr není v současné době možný.

 

Všechny výše uvedené ceny platí pouze pro koncové zákazníky, pro velkoobchodní odběratele z ČR platí jednotné poštovné 99kč bez DPH při přepravě Českou poštou, při přepravě PPL je poštovné 109kč bez DPH, u objednávek nad 5000kč bez DPH je poštovné zdarma. Pro velkoobchodní odběratele ze Slovenska je poštovné 299kč bez DPH a poštovné zdarma od 10 000kč.