Možnosti dopravy a platby

 

Všechno zboží máme ve vlastním skladu a je expedováno do 48hodin od objednání.

Česká republika (ČR)


- Doprava zdarma od 1.000kč.

- Obchodní balík České pošty - 69kč - zásilka je doručována běžně následující pracovní den po odeslání a v případě nezastižení adresáta je uložena na poště 7 kalendářních dní. V době vánoc bohužel doručení občas trvá déle.

  - PPL - Soukromá adresa - 74kč - zásilka je doručována následující pracovní den po odeslání, telefonicky budete v průběhu dne kontaktováni přepravcem. Ve vybraných lokalitách je možno zásilku doručovat i ve večerních hodinách tj. od 17:00 do 21:00 - seznam lokalit najdete ZDE. Pokud jste v dané lokalitě a máte zájem o večerní doručení, napište tento požadavek do poznámky k objednávcce, nebo nás co nejdříve kontaktujte, po odeslání již nelze změnu provést.

  - Dobírka - při platbě na dobírku bude cena poštovného navýšena o 40kč.

  Slovensko (SK)


  - Doprava zdarma od 1.000,- Kč (cca. €39)

  - PPL (DHL Express Slovakia) - balík je dodáván běžně do 2 pracovních dní od odeslání kurýrem DHL Express Slovakia. Cena dopravy je 120,- Kč (cca. €4,6 - bude účtováno dle aktuálního kurzu).

  - Na dobírku zboží na Slovensko nezasíláme. Pro zaslání zboží na Slovensko, je vyžadována platba předem převodem na náš účet v Eurech. Účet máme přímo na území Slovenska ve FIO Banka a.s. - takže provedete běžný převod v rámci Slovenska.

   

  Osobní odběr ve Vyškově

  - osobní odběr není v současné době možný.

   

  Všechny výše uvedené ceny platí pouze pro koncové zákazníky, pro velkoobchodní odběratele z ČR platí jednotné poštovné 99kč bez DPH při přepravě Českou poštou, při přepravě PPL je poštovné 109kč bez DPH, u objednávek nad 5000kč bez DPH je poštovné zdarma. Pro velkoobchodní odběratele ze Slovenska je poštovné 299kč bez DPH a poštovné zdarma od 10 000kč.